OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA LOGOPEDYCZNO-ORTODONTYCZNA

„LOGOPEDA I ORTODONTA. WSPÓLNY PACJENT, WSPÓLNE DZIAŁANIA”

Wypełniając i wysyłając poniższy formularz:

  1. Akceptuje Pan/Pani Regulamin Konferencji logopedyczno-ortodontycznej.
  2. Wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie ujętych w niniejszym formularzu danych osobowych przez wskazanego administratora danych w celach komunikacyjnych, w tym zaprezentowania oferty administratora.

Internetowy system zgłoszeniowy

Prosimy uzupełnić poniższe pola zgodnie z zasadami pisowni polskiej.
*dane obowiązkowe

Prosimy o wpisanie numeru telefonu komórkowego - według następującego wzoru 123456789 (9 cyfr bez dodatkowych znaków)

Jeśli oczekują Państwo dokumentu księgowego za wniesienie opłaty, prosimy wypełnić poniższy formularz. Opłata konferencyjna MUSI być wniesiona z konta instytucji, której dane mają znaleźć się na dokumencie księgowym.

(10 cyfr bez dodatkowych znaków)

W razie wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy na adres: m.pyrczak@agereaude.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Wiedzy i Dialogu Społecznego AGERE AUDE, ul. Żołnierzy Września 73/6, 41-500 Chorzów, KRS: 0000524653. NIP: 6272739863, REGON: 243685254.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu skomunikowania się z Panią/Panem przez fundację na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ww. rozporządzenia;
  3. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu nawiązania kontaktu;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie;
  5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  6. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.